środa, 16 lipca 2014

See Bloggers, czyli kolejne spotkanie w Sopocie!

Właściwie nie mamy was zbyt wielu informacji do przekazania, oprócz tej, że 16 i 17 sierpnia tego roku w Sopocie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie blogerów See Bloggers. Nie ogranicza się ono jedynie do moli książkowych natomiast przyjmie blogerów o całej gamie tematycznej. Spodziewam się spotkać tam autorów blogów modowych, życiowych, a nawet "trochę o kuchni" itp. O ile oczywiście razem z Agatą dostaniemy się na listę. Miejsc jest 150 a zapisy ruszają już w ten piątek! 

A co konkretnie dla nas - blogerów przygotowują? Dzień pierwszy ma być typową grą wstępną. Plażowanie, chillowanie i poznawanie się. Natomiast następnego dnia mają odbywać się prelekcje. Z pewnością skończymy ten dzień mając większą wiedzę o blogowaniu, z poradami i nowymi pomysłami na siebie. Kto będzie przeprowadzał wykłady i o czym one będą mówić to wciąż tajemnica, chociaż organizatorzy powoli uginają się pod naszą siłą woli i zdradzają dzień za dniem co raz więcej informacji. A właśnie, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, możecie znaleźć profil See Bloggers na facebooku.

To świetna okazja aby się spotkać, nauczyć czegoś nowego, pogadać, no i przede wszystkim poznać nowych ludzi. Taka wartość jest nieoceniona. A domyślam się, że ten event sprowadzi do Sopotu wielu fajnych i godnych poznania blogerów.

Cóż, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to do zobaczenia w sierpniu! Buziaki! ;*

4 komentarze:

 1. O, tym razem nic z tego, bo w tym terminie jestem na drugim końcu kraju. Szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielka szkoda. ;< Fajnie byłoby się znowu spotkać.

   Usuń
 2. Fajna sprawa, szkoda że w Spocie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sopot to świetne miejsce! Morze, plaża.. letnia atmosfera. Ale dojazd jest kiepski. Gdyby zrobili w środkowej Polsce to pewnie byłoby bardziej dostępne. Ale wiem, że dużo osób dojeżdża nawet z bardzo daleka na takie spotkania. :)

   Usuń