czwartek, 27 grudnia 2012

Stosik świąteczny (nr1)

                            Stosik świąteczny (nr1)

Święta ,święta i po świętach. Po wielu dniach przygotowań i wielu godzinach spędzonych w kuchni ,wreszcie przyszedł czas na zaprezentowanie łupów z grudnia. Oto one:

Od góry:
1."Gdybyś mnie teraz zobaczył" - Cecelia Ahern
Po przeczytaniu "P.S. Kocham Cię " zakochałam się w twórczości Ahern. Czasami bardzo miło jest poczytać coś w tym klimacie ,a że pogoda nierozpieszcza....to humor sobie poprawię. Poza tym pomyślałam ,że zakup tej książki chociaż troszeczkę podratuje Świat Książki. Nie wyobrażam sobie ,by to wydawnictwo mogło zniknąć ,ot tak!!
2."Geneza" - Jessica Khoury   recenzja
Prezent od Emily!!! Nie spodziewałam się ,że to ona jest moim klasowym Mikołajem. Podstępem wyciągnęła ode mnie informację jaką z książek chciałabym mieć. Powiedziała ,że zamawia ją dla siebie!! Podstępna kreatura (ale i tak jest KOCHANA)!!!
3."Pomiędzy" - Tara Hudson  recenzja
Nagroda w konkursie zorganizowanym przez Tiridenth. Dzięki wielkie. Niedługo pojawi się recenzja.
4."Idealna rodzina" - Pam Lewis
Zakup spontaniczny. Nigdy o niej nie słyszałam. Jednak po przeczytaniu tyłu nie mogłam jej odłożyć na półkę. Zobaczę czy moje przeczucie i tym razem mnie nie zawiodło.

5."Numery 2" - Rachel Ward
6."Numery" - Rachel Ward (w trakcie czytania)
7."Numery 3" - Rachel Ward
5 ,6 i 7 pozycje ze stosu chciałam mieć już od dawna. Nie miałam na nie funduszy. Dopiero dzisiaj udało mi się je wyhaczyć  w antykwariacie. Szczęściara ze mnie ;P

6 komentarzy:

 1. Powiem Ci szczerze, że nie lubię tego powiedzenia "Święta, święta i po świętach". To może głupie, ale kojarzy mi się z jakąś stratą. A stosik świetny. Zazdroszczę Numerów, chyba muszę zacząć odwiedzać mój antykwariat, skoro takie cudeńka można tam znaleźć:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ miałaś szczęście z tymi numerami. Ja chciałbym mieć podobnie właśnie z tym cyklem, cyklem "Jutro" i "Tunele", gdyż są to ponoć bardzo dobre książki, ale i bardzo drogie :/
  PS: Proszę, wyłączcie weryfikacje, bo ona nic nie daje, a tylko zniechęca do odwiedzin i komentowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W "Jutro" zainwestowałam i mam już całą serię. Co do weryfikacji to niezbyt wiem co to jest ,a tym bardziej jak to się wyłącza ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny stosik jak i same pozycje!
  Miłego czytania :)

  Numery są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się ten stos, zwłaszcza książka Ahern ;)

  OdpowiedzUsuń